Francja, medal nagrodowy organizacji do spraw walki z rakiem

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:41:00

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:41:00
365361
Opis: Francja - XIX wiek, medal nagrodowy organizacji do spraw walki z rakiem, Aw: Popiersia Piotra i Marii Curie, UNIO NATIONALIS CONTRA CANCRUM, w odcinku PIERRE ET MARIE CURIE / DECOUVRENT / LE RADIUM / NOVEMBRE 1898, Rw: nabite A / E. BLOCH,na dole sygnatura L. DONIO, Obrzeże: Nabite V CANALE
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 49.8 mm, 67.78 g, medal przyznawany za osiągnięcia w dziedzinie walki z rakiem oraz za wspieranie organizacji, znane są trzy stopnie: złoty, srebrny i brązowy.

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 51