Niemcy, medal wybity z okazji 80. urodzin Paula von Hindenburga, 1927 D

Rozpoczęcie: 06-03-2023 18:00
Zakończenie: 16-03-2023 22:41:20

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 16-03-2023 22:41:20
365095
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), medal wybity z okazji 80. urodzin Paula von Hindenburga, 1927 D, Monachium, Aw: Głowa w prawo i napis wokoło REICHSPRÄSIDENT VON HINDENBURG 1847-1927, Rw: Dwie tarcze herbowe i dwie ozdobne przyłbice po bokach, wokoło napis DEUTSCHEN TREUSTER...; na obrzeżu BAYER. HAUPTMÜNZAMT SILBER 900 F, medal projektu Karla Goetza
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 36.1 mm, 24.88 g, patyna

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 57