Niemcy, medal wybity z okazji 80. urodzin Paula von Hindenburga, 1927 D
Zakończenie: 16-03-2023 22:41:20
365095
Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), medal wybity z okazji 80. urodzin Paula von Hindenburga, 1927 D, Monachium, Aw: Głowa w prawo i napis wokoło REICHSPRÄSIDENT VON HINDENBURG 1847-1927, Rw: Dwie tarcze herbowe i dwie ozdobne przyłbice po bokach, wokoło napis DEUTSCHEN TREUSTER...; na obrzeżu BAYER. HAUPTMÜNZAMT SILBER 900 F, medal projektu Karla Goetza |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 36.1 mm, 24.88 g, patyna |
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 92