Rosja, Medal na pamiątkę bitwy pod Lipskiem, 1813
Zakończenie: 16-03-2023 22:41:40
365042
Opis: | Rosja - Aleksander I (1801–1825), Medal na pamiątkę bitwy pod Lipskiem, 1813, Aw: Popiersia Franciszka I i Aleksandra I skierowane ku sobie, na przecięciu ramienia Aleksandra sygnatura STETNER, niżej IETTON, FRANZ. I: KAISER. V: OESTERREICH•* ALEXANDER KAISER. V: RUSSLAND; Rw: Scena bitwy na tle panoramy Lipska, wyżej wzlatujący Orzeł, DIE ENTSCHEID : SCHLACHT DER ALLIIRTEN BEY LEIPZIG., w odcinku DEN 18-19. OCT / 1813 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 33.5 mm, 13.08 g |
Literatura: | Diakov 368.2 (R1) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 104