Zakończenie: 03-03-2022 20:00 ÷ 22:15
Rosja, 1000 lat miasta Briańska, 1985
340422
Aw: Pomnik św. Aleksandra Pierieswieta i Bojana, powyżej ... | I |
42 zł szac. 70 zł 72 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, II poł XIX w.
340421
Aw: Pług, niżej sygnatura J. RIES, DER LANDWIRTSCHAFTLICH... | II |
155 zł szac. 150 zł 134 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik XII, 1836
338826
Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ 18... | II |
430 zł szac. 200 zł 104 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, medal nagrodowy, 1908 (?)
339042
Aw: Krowa, świnia, owca i kogut, MASTVIEH-AUSSTELLUNG IN ... | II |
600 zł szac. 1 000 zł 116 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal z serii Znaki Zodiaku Skarbca Mennicy Polskiej, 2009
340520
Skorpion (Scorpio) | I |
1 800 zł szac. 1 700 zł 131 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II - 30 Rocznica I Pielgrzymki do Polski, 2009
340519
Aw: Popiersie Jana Pawła II na wprost i napis w otoku, Rw... | I |
1 800 zł szac. 1 700 zł 152 wyświetleń |
7 | zakończona |