Polska, grosz praski (obcięty krążek)

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:26:40
340750
Opis: Polska - Wacław II Czeski (1300–1305), grosz praski (obcięty krążek), Kutna Hora, Aw: Korona, + WENCEZLAVS • SECVNDVS, Rw: Lew czeski w lewo
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.4 mm, 2.39 g, obcięty krążek, patyna

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 608

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  250 zł
4)  200 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł
10)  36 zł