Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1664

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 21:32:20
340680
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV (1621–1665) - Flandria, patagon, 1664, Brugia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.61 g, patyna
Literatura: Delmonte 297, Davenport 4464

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 376

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  540 zł
4)  420 zł
5)  210 zł
6)  210 zł
7)  185 zł
8)  180 zł