Niderlandy hiszpańskie, 1/2 patagona, 1655

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 21:32:40
340675
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV (1621–1665) - Flandria, 1/2 patagona, 1655, Brugia (?)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.76 g, patyna
Literatura: Delmonte 305

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 416

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  640 zł
4)  600 zł
5)  450 zł
6)  430 zł
7)  230 zł
8)  135 zł
9)  95 zł
10)  85 zł
11)  80 zł
12)  70 zł
13)  65 zł
14)  60 zł