Polska, medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 22:03:00
340550
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R, sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne), na obrzeżu SR
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 28.5 mm, zacięcie na obrzeżu
Literatura: Strzałkowski 340

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 760

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł
4)  410 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  270 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  210 zł
11)  195 zł
12)  190 zł
13)  185 zł