wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:05:00
340721
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Каталог-справочник Золотые монеты периода правления Николая II, 2019, bogato ilustrowany (kolorowymi zdjęciami) katalog złotych monet Mikołaja II oraz z okresu sowieckiego bicia carskiego złota w latach 1923–1926. W katalogu przedstawiono również liczne odmiany monet, w tym np. różnice w budowie głowy orła czy korony, z pełnym opisem ze wskazaniem ich rzadkości oraz przybliżoną wartością w różnych stanach zachowania. Ukazane zostały również przykłady fałszywych monet. Osobny rozdział zawiera szereg analiz XRF spektrometrii rentgenowskiej na podstawie oryginalnych monet z podziałem na daty i nominały
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ISBN 9785604213353, 190 stron formatu ok. 12.5 x 19 cm, oprawa kartonowa, niski nakład - 2.000 egzemplarzy, na stronie przedtytułowej autograf autora

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 404

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  195 zł