Zakończenie: 03-03-2022 20:00 ÷ 22:15
Polska, Powstanie Warszawskie 1944, 1982
340616
Aw: Leżący powstaniec i sanitariuszka, obok strzelający p... | I |
44 zł szac. 50 zł 109 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej koszalińskiego oddziału PTAiN – Mieszko I, 1985
340611
Aw: Półpostać Mieszka lekko w lewo, z krzyżem i mieczem, ... | I |
38 zł szac. 30 zł 73 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Ludwik XII, 1836
338826
Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ 18... | II |
430 zł szac. 200 zł 114 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, II poł XIX w.
340421
Aw: Pług, niżej sygnatura J. RIES, DER LANDWIRTSCHAFTLICH... | II |
155 zł szac. 150 zł 140 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Jan Paweł II - 30 Rocznica I Pielgrzymki do Polski, 2009
340519
Aw: Popiersie Jana Pawła II na wprost i napis w otoku, Rw... | I |
1 800 zł szac. 1 700 zł 158 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916
340550
Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARS... | I/I- |
440 zł szac. 250 zł 803 wyświetleń |
13 | zakończona |