Polska, medalik na pamiątkę 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, 1910

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 22:02:20
340757
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalik na pamiątkę 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, 1910, Aw: Dwa popiersia w prawo, z boków tarcze z Orłem i Pogonią, z prawej punca srebra, KRÓL JAGIEŁŁO W KS WITOLD 1410 - 1910, Rw: Dwaj rycerze stojący na płaszczu krzyżackim, z prawej hełm z pióropuszem, jeden trzyma sztandar z Orłem, drugi miecze, W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.8 mm, 12.05 g, ślad po uszku, czyszczone
Literatura: Strzałkowski 158

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 161

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł