Polska, medal na 500. rocznicę bitwy pod Grunwaldem, 1910

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 22:02:00
340756
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na 500. rocznicę bitwy pod Grunwaldem, 1910, niesygnowany, Aw: Trzy owale z popiersiami, KRÓL WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO KRÓLOWA JADWIGA W KS LIT WITOLD 1410 - 1910, Rw: Dwaj rycerze na koniach depczący krzyżackie sztandary i oręż, W PIĘĆSETNĄ ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM 15 LIPCA 1410
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.1 mm, 8.95 g, ślad po uszku, lekko przetarty, ale bardzo ładny
Literatura: Strzałkowski 155

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 185

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł