Niemcy, 28 stuberów, bez daty

Niemcy, 28 stuberów, bez daty

Niemcy, 28 stuberów, bez daty

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 21:38:00
340682
Opis: Niemcy - Oldenburg - Antoni Günther (1603–1667), 28 stuberów, bez daty, z tytulaturą Ferdynanda III (1637–1657)
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.76 g, patyna, ładnie zachowany z blaskiem menniczym
Literatura: Davenport 713, Bendig 18

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 80

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  150 zł