Belgia, patagon, 1671

Belgia, patagon, 1671

Belgia, patagon, 1671

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 21:13:00
340683
Opis: Belgia - biskupstwo Liege - Maksymilian Henryk Bawarski (1650–1688), patagon, 1671, Liege
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.45 g, rysa na rewesie, uszkodzenia na rancie
Literatura: Delmonte 471, Mignolet 639, Davenport 4294

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 207

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  450 zł
6)  360 zł
7)  320 zł
8)  300 zł
9)  280 zł
10)  270 zł