Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:57:40
340709
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność 1980-1990 /typ A/, na awersie ZŁ daleko od nominału, litera L na rewersie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, patyna
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 170 zł
Ilość odsłon: 127

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  180 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  115 zł
7)  110 zł