Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:46:20
337516
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1965, Warszawa, Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, piękne, moneta świeżo wyjęta z worka menniczego
Literatura: Parchimowicz 224b

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 76

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  80 zł
4)  38 zł