Polska, 2 złote, 1932

Polska, 2 złote, 1932

Polska, 2 złote, 1932

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:41:40
340507
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1932, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 110a

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 109

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  42 zł
5)  38 zł
6)  34 zł
7)  30 zł
8)  26 zł
9)  24 zł