Polska, talar, 1741

Polska, talar, 1741

Polska, talar, 1741

Cena wylicytowana: 13 500 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:33:00
340728
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety sasko-polskie, talar, 1741, Drezno, Aw: Popiersie władcy w prawo, D G FRID AUGUST REX POL DUX SAX I C M A & W; Rw: Ukoronowane tarcze herbowe, poniżej litery F.W.ô.F (inicjały Fryderyka Wilhelma ô Feral) oraz znak menniczy hak, SAC ROM IMP ARCHIM ET ELECTOR 1741
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.10 g, wielobarwna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Davenport 2665, Kahnt 531, Kop. 11444 (R1), Schnee 1028

Cena końcowa: 13 500 zł
Cena wywoławcza: 7 600 zł
Cena szacunkowa: 12 500 zł
Ilość odsłon: 462

1)  13 500 zł
2)  13 000 zł
3)  12 000 zł
4)  11 500 zł
5)  10 500 zł
6)  7 800 zł