Polska, kopiejka, 1610–1612

Polska, kopiejka, 1610–1612

Polska, kopiejka, 1610–1612

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:32:40
338504
Opis: Polska - Władysław IV Waza (1633–1648) - jako car Rosji, kopiejka, 1610–1612, Moskwa, Aw: Jeździec na koniu z włócznią w prawo, Rw: Poziomo zapisana legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.54 g, lekko gięta, patyna
Literatura: Kop. 10544 (R3), ГКХ 320, Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 475

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  240 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  185 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł
13)  120 zł
14)  95 zł
15)  90 zł