Polska, półgrosz koronny, bez daty

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:27:40
340751
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk (1446–1492), półgrosz koronny, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, + MONETA x KAZIMIRI, Rw: Korona, + REGIS x POLONIE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.80 g, patyna, piękny
Literatura: Frynas P.18.2, Gum.H. 451, Gum.P. 534, Kop. 384

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 167

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł