wydawnictwa polskie, Henryk Wielecki, Rudolf Sieradzki - Wojsko Polskie 1921-1939: Organizacja ..
Zakończenie: 03-03-2022 20:07:20
340402
Opis: | wydawnictwa polskie, Henryk Wielecki, Rudolf Sieradzki - Wojsko Polskie 1921-1939: Organizacja i odznaki artylerii, Pruszków 1997, ISBN 83-85621-44-X |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 124 strony formatu ok. B5, oprawa kartonowa lekko podniszczona, opracowanie opisujące powstanie, charakterystykę oraz symbolikę pamiątkowych odznak artylerii |
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 82