wydawnictwa polskie, Henryk Wielecki, Rudolf Sieradzki - Wojsko Polskie 1921-1939: Odznaki pami..

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 03-03-2022 20:06:40
340400
Opis: wydawnictwa polskie, Henryk Wielecki, Rudolf Sieradzki - Wojsko Polskie 1921-1939: Odznaki pamiątkowe piechoty, Warszawa 1991, ISBN 83-900345-0-6
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 159 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa podniszczona, opracowanie opisujące powstanie, charakterystykę oraz symbolikę pamiątkowych odznak piechoty

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 76

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  20 zł
4)  16 zł