Zakończenie: 03-02-2022 20:00 ÷ 22:16
Polska, półgrosz, 1563
338452
mała Pogoń, końcówki napisów L / LITV | II- |
135 zł szac. 80 zł 143 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
338454
skrócona data w drugim wierszu napisu na rewersie, monogr... | III- |
135 zł szac. 120 zł 116 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, grosz, 1768 G
338487
litera A w monogramie zakończona zgrubieniem, wieniec bez... | III+ |
135 zł szac. 40 zł 165 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1932
337443
głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod szponem Orła | II/II- |
135 zł szac. 100 zł 64 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1932
336877
głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod szponem Orła | II/II+ |
130 zł szac. 120 zł 85 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1550
337256
końcówki napisów LI / LITVA | II |
125 zł szac. 80 zł 163 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1595 lub 1596
338466
kwiatek i ruszt po bokach litery S, litery I - F po bokac... | III/IV |
125 zł szac. 60 zł 128 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1966
337580
VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta (mała) | I/I- |
125 zł szac. 120 zł 124 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1972
337572
Tadeusz Kościuszko | I |
125 zł szac. 50 zł 126 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, półgrosz koronny, 1510
338442
| II-/III+ |
115 zł szac. 60 zł 177 wyświetleń |
9 | zakończona |