Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Polska, 10 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 21:17:40
337580
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1966, Warszawa, VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta (mała)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 102.000 sztuk, patyna
Literatura: Parchimowicz 230

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 123

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  85 zł
8)  80 zł
9)  75 zł