Polska, półtorak, 1616

Polska, półtorak, 1616

Polska, półtorak, 1616

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:38:40
338458
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, półtorak, 1616, Bydgoszcz, herb Awdaniec w prostej tarczy, P M D L w legendzie awersu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: pięknie zachowany, patyna
Literatura: Górecki B.16.1.c (F1)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 730

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  230 zł
4)  200 zł
5)  110 zł
6)  90 zł
7)  80 zł
8)  80 zł
9)  70 zł
10)  60 zł
11)  50 zł
12)  46 zł
13)  42 zł
14)  40 zł
15)  36 zł
16)  34 zł
17)  32 zł
18)  30 zł