Polska, półgrosz, 1562

Polska, półgrosz, 1562

Polska, półgrosz, 1562

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:33:20
338451
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1562, Wilno, końcówki napisów L / LITV, legenda rewersu rozpoczęta krzyżem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: resztki blasku, rzadsza odmiana, patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA122-31 (RRR)

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 561

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  680 zł
4)  600 zł
5)  520 zł
6)  240 zł
7)  230 zł
8)  210 zł
9)  195 zł
10)  105 zł
11)  80 zł