Polska, szeląg, 1595 lub 1596

Polska, szeląg, 1595 lub 1596

Polska, szeląg, 1595 lub 1596

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:42:00
338466
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, szeląg, 1595 lub 1596, Wschowa, kwiatek i ruszt po bokach litery S, litery I - F po bokach herbu Lewart na rewersie
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ślady korozji, bardzo rzadki, patyna, nierówno wycięty

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 133

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  80 zł
5)  60 zł
6)  50 zł