Polska, grosz, 1768 G

Polska, grosz, 1768 G

Polska, grosz, 1768 G

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 03-02-2022 20:54:00
338487
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1768 G, Kraków, litera A w monogramie zakończona zgrubieniem, wieniec bez jagód, GROSSVS w legendzie rewersu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz SAP 5.d8, Plage -, Plage-miedź 115

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 162

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  95 zł
4)  55 zł
5)  40 zł
6)  26 zł
7)  24 zł