Zakończenie: 03-02-2022 20:00 ÷ 22:16
Polska, 10 złotych, 1960
338623
Tadeusz Kościuszko | I |
140 zł szac. 50 zł 130 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1563
338452
mała Pogoń, końcówki napisów L / LITV | II- |
135 zł szac. 80 zł 141 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, trojak, 1597
338454
skrócona data w drugim wierszu napisu na rewersie, monogr... | III- |
135 zł szac. 120 zł 115 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, grosz, 1768 G
338487
litera A w monogramie zakończona zgrubieniem, wieniec bez... | III+ |
135 zł szac. 40 zł 164 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1932
337443
głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod szponem Orła | II/II- |
135 zł szac. 100 zł 63 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1932
336877
głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod szponem Orła | II/II+ |
130 zł szac. 120 zł 84 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 276–282
338594
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C ... | II/II+ |
125 zł szac. 100 zł 221 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, półgrosz, 1550
337256
końcówki napisów LI / LITVA | II |
125 zł szac. 80 zł 162 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, szeląg, 1595 lub 1596
338466
kwiatek i ruszt po bokach litery S, litery I - F po bokac... | III/IV |
125 zł szac. 60 zł 127 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 1966
337580
VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta (mała) | I/I- |
125 zł szac. 120 zł 123 wyświetleń |
9 | zakończona |