Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 17-01-2022 18:00
Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Persja (Iran), 5.000 dinarów, 1923 (AH 1341)
Persja (Iran), 5.000 dinarów, 1923 (AH 1341)
337832
III

150 zł

szac. 120 zł

92 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, medal nagrodowy, 1911
Niemcy, medal nagrodowy, 1911
338355
Gałązka laurowa, obok I. Ritter / 1911., na stronie odwro...
II

150 zł

szac. 100 zł

189 wyświetleń

5 zakończona
Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893
Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893
337849
Aw: Półpostać władczyni, lekko w lewo, niżej sygnatura •W...
I/I-

150 zł

szac. 150 zł

237 wyświetleń

6 zakończona
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
209023
seria IH-W, numeracja 665031
I

145 zł

szac. 70 zł

105 wyświetleń

7 zakończona
Polska, 2 złote, 15.05.1946
Polska, 2 złote, 15.05.1946
338229
bez oznaczenia serii i numeracji
I/I-

145 zł

szac. 40 zł

118 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 20 złotych, 8.01.2009
Polska, 20 złotych, 8.01.2009
338240
Juliusz Słowacki - 200. rocznica urodzin, seria JS, numer...
I

145 zł

szac. 60 zł

169 wyświetleń

7 zakończona
Austria, talar, 1780 S.F. (emisja z lat 1945/50–60)
Austria, talar, 1780 S.F. (emisja z lat 1945/50–60)
338343
II

145 zł

szac. 120 zł

191 wyświetleń

6 zakończona
Meksyk, 5 peso, 1948 Mo
Meksyk, 5 peso, 1948 Mo
337004
I/I-

145 zł

szac. 100 zł

115 wyświetleń

9 zakończona
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
208610
seria IH-P, numeracja 663996
I

140 zł

szac. 80 zł

109 wyświetleń

9 zakończona
Polska, żeton na 1/2 funta masła
Polska, żeton na 1/2 funta masła
338264
MAJORAT CHWALKOWO
II-

140 zł

szac. 200 zł

130 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.