Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Persja (Iran), 5.000 dinarów, 1923 (AH 1341)
337832
| III |
150 zł szac. 120 zł 92 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy, 1911
338355
Gałązka laurowa, obok I. Ritter / 1911., na stronie odwro... | II |
150 zł szac. 100 zł 189 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893
337849
Aw: Półpostać władczyni, lekko w lewo, niżej sygnatura •W... | I/I- |
150 zł szac. 150 zł 237 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, 100 marek polskich, 23.08.1919
209023
seria IH-W, numeracja 665031 | I |
145 zł szac. 70 zł 105 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 15.05.1946
338229
bez oznaczenia serii i numeracji | I/I- |
145 zł szac. 40 zł 118 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 8.01.2009
338240
Juliusz Słowacki - 200. rocznica urodzin, seria JS, numer... | I |
145 zł szac. 60 zł 169 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Austria, talar, 1780 S.F. (emisja z lat 1945/50–60)
338343
| II |
145 zł szac. 120 zł 191 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Meksyk, 5 peso, 1948 Mo
337004
| I/I- |
145 zł szac. 100 zł 115 wyświetleń |
9 | zakończona | |
208610
seria IH-P, numeracja 663996 | I |
140 zł szac. 80 zł 109 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, żeton na 1/2 funta masła
338264
MAJORAT CHWALKOWO | II- |
140 zł szac. 200 zł 130 wyświetleń |
4 | zakończona |