Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Węgry, 5 pengö, 1939 BP
338350
| I |
140 zł szac. 120 zł 223 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Włochy, 5 lirów, 1871 M
338339
| III |
140 zł szac. 80 zł 181 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, 3. festyn święta reformacji, 1817
338354
Aw: 3TE / JUBELFEYER / DER / REFORMATION / 1817., EINE FE... | III+ |
140 zł szac. 100 zł 190 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy dla najlepszego strzelca
338358
Głowa cesarza w prawo, niżej sygnatura E. WEIGAND FEC., W... | III- |
140 zł szac. 70 zł 221 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 50 marek polskich, 9.12.1916
338207
jenerał, seria A, numeracja 2161541 | IV/V |
135 zł szac. 50 zł 255 wyświetleń |
13 | zakończona | |
Polska, 20 marek polskich, 23.08.1919
338210
seria II-CN, numeracja 786650 | I- |
135 zł szac. 30 zł 110 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 10 złotych, 20.07.1929
337289
seria DK, numeracja 1802045 | I- |
135 zł szac. 40 zł 125 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 20 złotych, 1.07.1948
338232
seria KC, numeracja 1718210 | I- |
135 zł szac. 60 zł 128 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Polska, 200 złotych, 25.05.1976
334502
seria H, numeracja 6545661 | I |
135 zł szac. 50 zł 132 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Litwa, lot 3 monet
336991
1 lit 1925, 2 lity 1925 oraz 5 litów 1936 (Jonas Basanavi... | II/III |
135 zł szac. 80 zł 162 wyświetleń |
10 | zakończona |