Zakończenie: 27-01-2022 20:00 ÷ 22:17
Meksyk, 1 onza, 1980 Mo
337002
Srebrna moneta bulionowa „Waga” | I- |
160 zł szac. 100 zł 121 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal 30 lat Unitra Telpod, 1975
338297
Aw: Znak Unitry, Rw: UNITRA / XXX / LAT / TELPOD, z lewej... | I/I- |
160 zł szac. 100 zł 96 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 5 złotych, 1.08.1941
334461
seria AE, numeracja 0273012 | I |
155 zł szac. 70 zł 118 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Abbasydzi, dirham, 3?? AH
338062
| II- |
155 zł szac. 100 zł 149 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, szeląg
338271
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MΛGS... | III/III- |
155 zł szac. 80 zł 171 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1661 GB-A
338247
na awersie Ślepowron bez obwódki, data tylko na rewersie,... | III |
155 zł szac. 80 zł 231 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1785 A
338316
| IV |
155 zł szac. 120 zł 165 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Niemcy, talar zwycięstwa (Siegestaler), 1871 A
338333
wybity z okazji zwycięstwa w wojnie francusko-pruskiej | III |
155 zł szac. 120 zł 140 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy
338290
Aw: Widok rynku w Krakowie, GAZETA / KRA / KOWSKA, Rw: Dw... | II+ |
155 zł szac. 60 zł 153 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, plakieta z Chrystusem Frasobliwym, I połowa XX w.
338287
na dole z prawej sygnatura AT (prawdopodobnie Andrzej Tyb... | III+ |
155 zł szac. 50 zł 186 wyświetleń |
5 | zakończona |