Polska, plakieta z Chrystusem Frasobliwym, I połowa XX w.

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:14:00
338287
Opis: Polska - XX w., plakieta z Chrystusem Frasobliwym, I połowa XX w., na dole z prawej sygnatura AT (prawdopodobnie Andrzej Tyblewski /1882–1945/, przedwojenny warszawski artysta)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 210 mm, 489.07 g, brak zawieszki, zadrapania po sprawdzaniu metalu

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 182

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  70 zł