Polska, żeton na 1/2 funta masła

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 21:05:00
338264
Opis: Polska - Chwalkowo, żeton na 1/2 funta masła, MAJORAT CHWALKOWO
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 23.2 mm, 3.43 g, ekstremalnie rzadki, lekko czyszczony, patyna
Literatura: Sikorski - Pieniądz zastępczy majątków ziemskich t.I, poz.3 (Rx)

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 129

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  120 zł