Wielka Brytania, medal nagrodowy, 1893

Banknoty, monety średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 27-01-2022 22:01:00
337849
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), medal nagrodowy, 1893, Aw: Półpostać władczyni, lekko w lewo, niżej sygnatura •W•MATER•, H. M. G. M. QUEEN VICTORIA, Rw: Wieniec, wokół którego INTERNATIONAL EXHIBITION FOR HYGIENE, PHARMACEUTICS AND FOODS - LONDON 1893
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 65.2 mm, 97.91 g, delikatna patyna, pięknie zachowany medal w oryginalnym, nieco podniszczonym, pudełku

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 235

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  140 zł
4)  140 zł
5)  120 zł
6)  100 zł