Zakończenie: 11-11-2021 20:00 ÷ 22:04
Zakon Krzyżacki, szeląg
333498
Aw: Tarcza wielkiego mistrza, legenda + MAGST' x CORADVS ... | II/II- |
800 zł szac. 400 zł 410 wyświetleń |
13 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, grosz
333497
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MAGS... | II- |
740 zł szac. 500 zł 407 wyświetleń |
11 | zakończona | |
Zakon Krzyżacki, grosz
333496
Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, (her... | III |
1 100 zł szac. 750 zł 299 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, trojak, 1599
333495
herb Lewart w tarczy | II- |
270 zł szac. 150 zł 349 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, denar, 1162–1166
333494
Aw: Popiersie księcia na wprost trzymającego miecz, z bok... | II/II- |
2 000 zł szac. 800 zł 660 wyświetleń |
13 | zakończona | |
Polska, medal poświęcony ministrowi sprawiedliwości Feliksowi hrabiemu Łubieńskiemu, 1848
333493
autorstwa Minheymera, Aw: Popiersie w lewo, u dołu sygnat... | I- |
4 200 zł szac. 600 zł 823 wyświetleń |
7 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Marian Gumowski – Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w.
333492
Kraków 1925 | II+ |
95 zł szac. 40 zł 187 wyświetleń |
5 | zakończona | |
wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Bibliografia Numizmatyki Polskiej
333491
Toruń 1967, blisko 4.700 pozycji bibliograficznych zebran... | I-/II+ |
115 zł szac. 70 zł 234 wyświetleń |
5 | zakończona | |
czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny – kompletny rocznik 1987
333490
zeszyty 225–236 | I |
42 zł szac. 40 zł 196 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Malta, zestaw 5 monet o nominale 1 lira, 2005
333480
| I |
55 zł szac. 50 zł 70 wyświetleń |
3 | zakończona |