Polska, denar, 1162–1166

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, denar, 1162–1166

Polska, denar, 1162–1166

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:15:20
333494
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy (1146–1173), denar, 1162–1166, Aw: Popiersie księcia na wprost trzymającego miecz, z boków dwa krzyże, BOLELAS; Rw: Trzej książęta za stołem na wprost
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 15.7 mm, 0.35 g, ładnie zachowany
Literatura: Frynas P.8.3 (R), Gum-H. 92, Kopicki 57.d/h (R4), Stronczyński T.58.l/m, Such. XI/XII w. XXI

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 664

1)  2 000 zł
2)  1 950 zł
3)  1 350 zł
4)  1 250 zł
5)  920 zł
6)  880 zł
7)  840 zł
8)  800 zł
9)  560 zł
10)  520 zł
11)  500 zł
12)  490 zł
13)  480 zł