Polska, 5 groszy, 1931

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 5 groszy, 1931

Polska, 5 groszy, 1931

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:44:20
332957
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 groszy, 1931, Warszawa
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: rzadszy rocznik, miejscowa patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Parchimowicz 103e

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 502

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  660 zł
4)  580 zł
5)  560 zł
6)  270 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  100 zł
10)  80 zł
11)  65 zł