Polska, 5 złotych, 1831

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:26:00
333015
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 złotych, 1831, Warszawa, z inicjałami KG pod Orłem (mincerz Karol Gronau)
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 988, H-Cz. 3652, Plage 40, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 816

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 000 zł
4)  900 zł
5)  480 zł
6)  440 zł
7)  240 zł
8)  200 zł
9)  195 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł
13)  175 zł
14)  170 zł
15)  160 zł
16)  155 zł
17)  150 zł