Polska, medal poświęcony ministrowi sprawiedliwości Feliksowi hrabiemu Łubieńskiemu, 1848

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 4 200 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 22:04:00
333493
Opis: Polska - XIX wiek, medal poświęcony ministrowi sprawiedliwości Feliksowi hrabiemu Łubieńskiemu, 1848, autorstwa Minheymera, Aw: Popiersie w lewo, u dołu sygnatura I. MINHEYMER; Rw: W wieńcu laurowo-dębowym napis FELIX HRABIA ŁUBIEŃSKI MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI DO ROKU 1814 ZAŁOŻYŁ SZKOŁĘ PRAWA WPROWADZIŁ KODEX NAPOLEONA DO POLSKI, daty R 1758 - R 1848
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 41.7 mm, 29.24 g, uderzenie na rancie na godzinie 3, medal z miejscową patyną w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: H-Cz.3939 (R)

Cena końcowa: 4 200 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 790

1)  4 200 zł
2)  4 100 zł
3)  3 000 zł
4)  2 400 zł
5)  1 500 zł
6)  1 050 zł
7)  360 zł