czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny – kompletny rocznik 1987

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 11-11-2021 20:03:00
333490
Opis: czasopisma, Biuletyn Numizmatyczny – kompletny rocznik 1987, zeszyty 225–236
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: całość oprawiona w jednym tomie, twarda oprawa kartonowa

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 187

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  24 zł