Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Niemcy, 10 złotych, 1943-1944
154167
numeracja 0303454, niewypełniony blankiet, na odwrocie st... | II/II+ |
— start 600 zł 92 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, odznaka pamiątkowa
328548
Krzyż, na każdym ramieniu kwiat, w kątach ozdobniki, w me... | II |
— start 60 zł 116 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, goldgulden, bez daty
330075
| III |
— start 2 100 zł 189 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, WYCOFANE! 2 złote, 1925
329960
popiersie kobiety z kłosami, USUNIĘTA KROPKA PO DACIE |
— start 150 zł 299 wyświetleń |
0 | zakończona | ||
Niemcy, 2/3 talara (gulden), 1807 SGH
330086
| II/II- |
— start 450 zł 92 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, talar (Ausbeutevereinstaler), 1858 F
330087
| III |
— start 360 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, 5 marek pośmiertne, 1904 E
330089
| III+ |
— start 600 zł 89 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Belgia, odznaka nagrodowa, XIX/XX w.
328552
Popiersie Leopolda II w lewo, na odcięciu ramienia sygnat... | I- |
48 zł szac. 80 zł 91 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Belgia, odznaka nagrodowa, 1911
328554
Postać kobiety w prawo, trzymającej gałązki laurowe i pla... | II |
48 zł szac. 80 zł 101 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Światowy Dzień Młodzieży, 1991
325969
Aw: Matka Boska Częstochowska, wokół ramiona krzyża, Rw: ... | I |
24 zł szac. 40 zł 44 wyświetleń |
1 | zakończona |