Belgia, odznaka nagrodowa, 1911

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:03:20
328554
Opis: Belgia - Albert I (1909–1934), odznaka nagrodowa, 1911, Postać kobiety w prawo, trzymającej gałązki laurowe i plamowe, w tel pole i zabudowania, z prawej INUGURATION DU MONUMENT / ÉLEVÉ A LA MÉMOIRE DE / MR E. HENRICOT / SENATEUR, na stronie odwrotnej wieniec z liści dębu, w wieńcu medalion w którym COURT ST ETIENNE / 13 / AOUT / 1911, na dole FONSON & Co, odznaka jednoczęściowa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 51.2 mm, 49.90 g, odznaka na pamiątkę odsłonięcia pomnika Émile Édouard Henricota

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 102

1)  48 zł