Belgia, odznaka nagrodowa, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 09-09-2021 22:02:40
328552
Opis: Belgia - Leopold II (1865–1909), odznaka nagrodowa, XIX/XX w., Popiersie Leopolda II w lewo, na odcięciu ramienia sygnatura JOSH. FISCH, LEOPOLD II ROI - DES BELGES, na stronie odwrotnej dwie postacie między którymi medalion, w medalionie JURY MEMBRE DE ĽACADEMIE / DES / MAITRES TAILLEURS / DE PARIS, na dole sygnatura JhFisch
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 51.1 mm, 35.27 g

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 92

1)  48 zł