Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Kazimierz Sprawiedliwy, 1984
325496
Aw: Awers monety z wizerunkiem księcia, u góry CAZIMIRVS ... | I |
32 zł szac. 30 zł 102 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Bolesław Wstydliwy, 1986
325506
Aw: Brakteat typu Książę z proporcem, wyżej BOLESLAVS PVD... | I |
28 zł szac. 30 zł 77 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Konrad Mazowiecki, 1984
325508
Aw: Brakteat, z boków MCCXXIX / MCCXXXII - MCCXLI- / MCCX... | I |
28 zł szac. 30 zł 44 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Leszek Czarny, 1986
325511
Aw: Awers brakteatu typu Książę z mieczem, wokół LESTCVS ... | I |
22 zł szac. 30 zł 47 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Belgia, odznaka nagrodowa, XIX/XX w.
328552
Popiersie Leopolda II w lewo, na odcięciu ramienia sygnat... | I- |
48 zł szac. 80 zł 92 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Belgia, odznaka nagrodowa, 1911
328554
Postać kobiety w prawo, trzymającej gałązki laurowe i pla... | II |
48 zł szac. 80 zł 102 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, Światowy Dzień Młodzieży, 1991
325969
Aw: Matka Boska Częstochowska, wokół ramiona krzyża, Rw: ... | I |
24 zł szac. 40 zł 44 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne
329934
Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej Φ... | III/III- |
36 zł szac. 60 zł 94 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 270-275
329944
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP AV... | III/III+ |
36 zł szac. 60 zł 109 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, brąz, 321-324
329950
Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C ... | III+ |
60 zł szac. 100 zł 82 wyświetleń |
1 | zakończona |