Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Rosja, 25 kopiejek, 1896 AГ
330003
litera Г blisko daty | III |
150 zł szac. 100 zł 194 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Rosja, zestaw: 7 x 10 kopiejek, 1900–1915
330000
roczniki: 1900, 1909, 1910, 1911, 1913, 1914, 1915 | I-/III |
80 zł szac. 60 zł 146 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 50 centów, 1945
330061
typ Liberty Walking | II+ |
95 zł szac. 80 zł 206 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 400. rocznica śmierci Jana Długosza, 1880
330094
Aw: Głowa w prawo, w czapce, niżej sygnatura W.GLOWACKI, ... | II |
2 400 zł szac. 250 zł 760 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medalik pamiątkowy, 1883
330040
Popiersie Jana III w lewo, niżej 1883, JAN III SOBIESKI K... | I- |
115 zł szac. 60 zł 229 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Medal na pamiątkę setnej rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917
330090
Aw: Popiersie w mundurze według portretu Grassiego, na do... | II- |
165 zł szac. 120 zł 92 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, druga rocznica śmierci Jana Pawła II, 2007
324650
Aw: Głowa modlącego się papieża w prawo, w tle Matka Bosk... | I |
220 zł szac. 100 zł 91 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Spotkanie Jana Pawła II z profesorami Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, 1983
327022
Aw: Ołtarz, PONTIFICIA ACADEMIA FACULTAS THEOLOGICA 1397 ... | I |
105 zł szac. 75 zł 80 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Jadwiga Andegaweńska, 1983
330048
Aw: Awers denara krakowskiego z literą h nad tarczą andeg... | I/I- |
680 zł szac. 750 zł 169 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, 500 marek polskich, 23.08.1919
208628
seria I-BF, numeracja 488232 | I |
230 zł szac. 200 zł 162 wyświetleń |
8 | zakończona |