Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Włochy, Podróż do WIelkiej Brytanii, 1982
323132
Półpostać papieża z pastorałem, JOANNES PAULUS II PONT• -... | I |
70 zł szac. 50 zł 52 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Miasto Radom, 1995 (?)
322974
Aw: Herb Radomia w wersji uroczystej, Rw: Panorama miasta... | I |
70 zł szac. 50 zł 69 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Katolicki Uniwersytet Lubelski, 1979
327024
Aw: Popiersie papieża w lewo, z prawej 1978, PAPIEŻ JAN P... | I |
90 zł szac. 100 zł 52 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Inauguracja pontyfikatu, 1979
327026
Aw: Popiersie papieża w prawo, PAPA ^ GIOVANNI ^ PAOLO II... | I |
220 zł szac. 100 zł 78 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Władysław Herman, 1982
325486
Aw: Denar Władysława Hermana, z boków M / LX / XIX - M / ... | I |
50 zł szac. 40 zł 108 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Bolesław Kędzierzawy, 1983
325490
Aw: Awers denara, z boków MCXLVI - MCLXXIII, PTAiN • 85 •... | I |
44 zł szac. 30 zł 81 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej PTAiN – Bolesław Krzywousty, 1975
325492
Aw: Denar Bolesława Krzywoustego (Postać z mieczem siedzą... | I |
75 zł szac. 50 zł 107 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Watykan, IV Pielgrzymka do Polski, 1991
323138
Aw: Popiersie papieża w lewo, IOANNES PAULUS II, Rw: Post... | I/II |
36 zł szac. 50 zł 133 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Watykan, zestaw 9 medali
323140
Zestaw 9 medali z papieżami: Leonem XIII, Piusem X, Bened... | I/I- |
70 zł szac. 100 zł 45 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę zaślubin Władysława IV i Ludwiki Marii Gonzagi, pocz. XVIII w. (?)
329922
Aw: Popiersie Ludwika XIV w prawo, niżej sygnatura J•MAVG... | II |
240 zł szac. 350 zł 184 wyświetleń |
3 | zakończona |