Zakończenie: 09-09-2021 20:00 ÷ 22:31
Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, 1931–1963
330049
ryngraf z łańcuszkiem, na tarczy nabita punca srebra i ni... | II |
220 zł szac. 150 zł 187 wyświetleń |
8 | zakończona | |
etui na złote funty (suwereny), 1903
330059
grubo złocone etui na funty w kształcie koperty do zegark... | I/II |
500 zł szac. 400 zł 303 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Rosja, ikona podrózna ze św. Mikołajem z Miry, 1788 (?)
329968
Półpostać św. Mikołaja na wprost, w prawej ręce księga, l... | III |
560 zł szac. 400 zł 312 wyświetleń |
11 | zakończona | |
tłok pieczętny z herbem Jastrzębiec
329806
Podkowa złota, barkiem skierowana do dołu, w niej Krzyż, ... | III/III+ |
260 zł szac. 100 zł 303 wyświetleń |
12 | zakończona |