Zakończenie: 02-09-2021 20:00 ÷ 22:49
Francja, medal z serii władcy Francji – Henryk I, 1838
329611
Aw: Popiersie władcy w prawo, z prawej sygnatura CAQUÉ / ... | II/II- |
280 zł szac. 250 zł 113 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol II Łysy, 1839
329610
Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ•F• -... | II |
300 zł szac. 250 zł 125 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Francja, medal na pamiątkę bitew pod Marengo (Piemont) i Frydlandem (koło Królewca), 1807
329609
Aw: Głowa Napoleona w prawo, niżej sygnatura ANDRIEU F. /... | III+ |
380 zł szac. 150 zł 239 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Niemcy, kopia medalu wybitego z okazji 300-lecia reformacji w Brandenburgii, 1839 (oryginał)
329608
Aw: Popiersia elektora Joachima II oraz króla Fryderyka W... | III+ |
55 zł szac. 60 zł 72 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Włochy, medal pamiątkowy, 1886
329607
Aw: Wnętrze katedry w Mediolanie, w odcinku INTERIOR TEMP... | II/II- |
105 zł szac. 150 zł 92 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Wielka Brytania, Medal Wojenny Brytyjski (British War Medal), od 1919
329606
Głowa Jerzego V w lewo, GEORGIVS V BRITT: OMN: REX ET IND... | III+ |
125 zł szac. 120 zł 193 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, 50.000.000 marek, 1923
329605
| III+ |
24 zł szac. 40 zł 109 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, 100.000.000 marek, 1923
329604
| III+ |
24 zł szac. 40 zł 122 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1625 H-I
329602
Aw: Półpostać władcy, trzymającego miecz i hełm, w prawo,... | III/III+ |
1 250 zł szac. 750 zł 230 wyświetleń |
17 | zakończona | |
Niemcy, talar, 1767 A
329601
| IV+ |
310 zł szac. 200 zł 114 wyświetleń |
8 | zakończona |