Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Rozpoczęcie: 16-08-2021 18:00
Zakończenie: 26-08-2021 20:00 ÷ 22:48
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, oznaka Tramwajów Warszawskich
Polska, oznaka Tramwajów Warszawskich
329031
Korona muralna pod którą tarcza z Syreną, niżej uskrzydlo...
II/III

80 zł

szac. 50 zł

181 wyświetleń

7 zakończona
Polska, odznaka Organizacji Wielkiej Polski
Polska, odznaka Organizacji Wielkiej Polski "Mieczyk Chrobrego"
329023
Miecz, na którym wstęga z literami OWP, odznaka jednoczęś...
II/III

175 zł

szac. 30 zł

1130 wyświetleń

7 zakończona
Polska, Orzeł do furażerki, 1928–1939
Polska, Orzeł do furażerki, 1928–1939
329036
III

350 zł

szac. 60 zł

172 wyświetleń

7 zakończona
Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854
Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854
329219
Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu szyi sygnatura B.W...
III

400 zł

szac. 100 zł

250 wyświetleń

7 zakończona
Niemcy, zestaw: 2 x 3 marki, 1909 i 1910
Niemcy, zestaw: 2 x 3 marki, 1909 i 1910
326661
III

130 zł

szac. 90 zł

88 wyświetleń

8 zakończona
akcesoria numizmatyczne, klaser na banknoty po kolekcji Lucow
akcesoria numizmatyczne, klaser na banknoty po kolekcji Lucow
327247
wykonany z tworzywa sztucznego (folii spienianej), elegan...
I/I-

250 zł

szac. 150 zł

264 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 500 marek polskich, 23.08.1919
Polska, 500 marek polskich, 23.08.1919
208626
seria I-BD, numeracja 236336
I

320 zł

szac. 200 zł

159 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
208707
seria CB, numeracja 7611088, odmiana z kropką obu literac...
I

170 zł

szac. 100 zł

159 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 500 złotych, 1944
Polska, 500 złotych, 1944
329434
w klauzuli "obowiązkowym", seria AA, numeracja 146876
IV/V

340 zł

szac. 150 zł

273 wyświetleń

8 zakończona
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
329366
seria I, numeracja 2360404
IV/V

105 zł

szac. 30 zł

131 wyświetleń

8 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 10%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.