Zakończenie: 26-08-2021 20:00 ÷ 22:48
Polska, oznaka Tramwajów Warszawskich
329031
Korona muralna pod którą tarcza z Syreną, niżej uskrzydlo... | II/III |
80 zł szac. 50 zł 181 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, odznaka Organizacji Wielkiej Polski "Mieczyk Chrobrego"
329023
Miecz, na którym wstęga z literami OWP, odznaka jednoczęś... | II/III |
175 zł szac. 30 zł 1130 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Orzeł do furażerki, 1928–1939
329036
| III |
350 zł szac. 60 zł 172 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Wielka Brytania, Medal Krymski, od 1854
329219
Popiersie Wiktorii w lewo, na odcięciu szyi sygnatura B.W... | III |
400 zł szac. 100 zł 250 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Niemcy, zestaw: 2 x 3 marki, 1909 i 1910
326661
| III |
130 zł szac. 90 zł 88 wyświetleń |
8 | zakończona | |
akcesoria numizmatyczne, klaser na banknoty po kolekcji Lucow
327247
wykonany z tworzywa sztucznego (folii spienianej), elegan... | I/I- |
250 zł szac. 150 zł 264 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 500 marek polskich, 23.08.1919
208626
seria I-BD, numeracja 236336 | I |
320 zł szac. 200 zł 159 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 100 złotych, 9.11.1934
208707
seria CB, numeracja 7611088, odmiana z kropką obu literac... | I |
170 zł szac. 100 zł 159 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 1944
329434
w klauzuli "obowiązkowym", seria AA, numeracja 146876 | IV/V |
340 zł szac. 150 zł 273 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, 1.000 złotych, 29.10.1965
329366
seria I, numeracja 2360404 | IV/V |
105 zł szac. 30 zł 131 wyświetleń |
8 | zakończona |